Roheturundus strateegia

Roheturu Strateegia - Aitame ettevõtetel välja töötada põhjalikke plaane toodete/teenuste turustamiseks keskkonnasõbralikul viisil. See hõlmab säästva arengu integreerimist brändi, sisu, pakendi ja sõnumitega, võimaldades ettevõtetel meelitada roheteadlikke tarbijaid.


Säästlikkuse Konsultatsioonid - Meie konsultandid pakuvad ekspertnõuandeid ja juhiseid säästlike tavade rakendamiseks ärioperatsioonides. See aitab vähendada keskkonnamõju valdkondades nagu energiakasutus, jäätmemajandus, tarneahel jne.


Keskkonna Jalajälg - Arvutame ja analüüsime ettevõtte keskkonna jalajälge, võttes arvesse tegevusi nagu tootmine, transport, energiakasutus jne. See tuvastab kõrge heitkogusega valdkonnad ja viise keskkonna mõju vähendamiseks.


Keskkonnastandardiseerimine - Aitame ettevõtetel kohaneda ISO standardite keskmes olevate tavadega.


Jäätmemajandus - Aitame ettevõtetel parandada jäätmemajandust läbi lähenemiste nagu ringlussevõtt, kompostimine, keskkonnasõbralike materjalide kasutamine jne. See suunab jäätmeid prügilatest eemale.


Jätkusuutlik Tarneahel - Anname ettevõtetele nõu säästlikkuse toomiseks nende tarneahelasse läbi kohalike allikate, puhta transpordi, roheliste tarnijate jne. See vähendab süsiniku jalajälge.


Töötajate Koolitus - Korraldame säästlikkuse töötubasid ja seminare, et koolitada töötajaid keskkonnasõbralike tööpraktikate, nagu energiatõhusus, paberivabad protsessid jne, säilitamiseks. See toob kaasa organisatsioonilisi muutusi.Roheturundus strateegia

Digitaal jätkusuutlikkuse audit - Hindamine on oluline ettevõtetele, kes soovivad mõista nende veebipõhise tegevuse keskkonnamõju. Audit aitab tuvastada, kuidas parandada jätkusuutlikkust valdkondades nagu veebi majutamine, e-posti turundus, veebireklaam jne.Keskkonnasõbralik veebidisain - Veebidisain optimeerib veebisaite, et vähendada keskkonnamõju läbi energiatõhususe, ökoloogilise majutuse, puhta koodi ja muude meetmete.SEO optimeerimis teenus - Ehk otsingumootorite optimeerimise teenus aitab ettevõtetel muuta oma veebilehe nähtavamaks otsingumootorites, et ligi meelitada rohkem sobivaid külastajaid.Sotsiaalmeedia turundusteenused - See teenus aitab organisatsioonidel läbi viia turunduskampaaniaid, mis julgustavad jätkusuutlikke ja keskkonnasõbralikke tegevusi sihtrühma hulgas.Üldiselt on meie teenuste eesmärk integreerida keskkonnaalane vastutus ettevõtte funktsioonidesse. Tulemuseks on vähenenud ökoloogiline mõju, kulude kokkuhoid ja eetiline brändi maine.