Eesti Rohelise Turunduse Eksperdid


Roheturundus.ee on Eesti roheline turundusagentuur, mille eesmärk on aidata ettevõtetel vähendada nende ökoloogilist jalajälge. Asutatud eesmärgiga suunata muutusi jätkusuutlikuma tuleviku suunas pakub roheturundus.ee keskkonna- ja sotsiaalse vastutusele keskendunud turundusteenuseid.


Pakume mitmesuguseid teenuseid, et aidata ettevõtetel arendada keskkonnasõbralikke kaubamärke ja turundusstrateegiaid. Nende teenuste hulka kuuluvad jätkusuutlik bränding, veebilehe optimeerimine, sisuloome, sotsiaalmeedia turundus, otsingumootori optimeerimine ja videoproduktsioon. Teostame turu-uuringuid ja keskkonnauuringuid, et kujundada strateegiaid, mis vastavad iga kliendi jätkusuutlikkuse eesmärkidele.


Roheturundus.ee konsultatsiooniprotsessi oluline osa hõlmab tarbijate harimist ja keskkonnaprobleemide teadvustamist. Nende eesmärk on anda tarbijatele võimalus teha keskkonnateadlikke ostuotsuseid. Roheturundus.ee nõustab ka kliente kvaliteedijuhtimissüsteemide, keskkonnajuhtimissüsteemide ja ISO-standarditele vastavate teabekaitsekontrollide rakendamisel.


Agentuuri asutajal Roland Bachmannil on üle 7-aastane kogemus strateegilises planeerimises, andmeanalüüsis, eelarvestamises ja projektijuhtimises. Tema oskused uurimistöös, brändimises, digitaalses turunduses ja loovates teenustes varustavad roheturundus.ee integreeritud roheliste turunduslahenduste pakkumiseks.


Uuendusliku lähenemise ja pühendunud jätkusuutlikkuse pooldajate meeskonnaga püüab roheturundus.ee saada Eesti juhtivaks eksperdiks rohelises turunduses. Ärieesmärkide ühendamine keskkonnaväärtustega aitab meil luua positiivseid muutusi ühe rohelise turunduskampaania korraga.